Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Dayang Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motorra (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 19:58
Linku:
Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK


Dje 08:04 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Vlorë

Dayang

550 LEK

21 Korr 21:07 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet papaq dayang 125cc viti 2022

400 EUR

20 Korr 14:03 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet motorri okazion

550 EUR

18 Korr 22:35 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Kurbin

Arsye mos perdorim

500 EUR

14 Korr 16:19 ATV | Me katër rrota  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Vlorë

Shitet masai 450 kubik

3 200 LEK

13 Korr 21:15 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

55 000 LEK

13 Korr 13:27 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shesim papaq me letra ose pa letra

500 EUR

08 Korr 20:51 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Okazion

85 000 LEK

08 Korr 11:43 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang 100cc Vitprodhimi 2020

1 100 EUR

05 Korr 14:21 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Papaq

650 EUR

04 Korr 11:06 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Lushnjë

DAYANG 100

700 LEK

03 Korr 22:16 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet dayang 110cc super gjendje

65 000 LEK

03 Korr 14:05 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang

80 000 LEK

01 Korr 18:17 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Papaq Okazion

500 EUR

30 Qer 11:57 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Berat

Shitet

700 LEK

29 Qer 10:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc

1 000 EUR

28 Qer 15:20 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

PAPAQ DAYANG

1 200 LEK

27 Qer 16:50 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125 i ri

1 700 LEK

27 Qer 15:37 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Daykan super gjendje i perdorur shume pak 2022

11 000 LEK

27 Qer 13:37 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHITET SKUTER ELEKTRIK NAVI N65

400 EUR

27 Qer 13:17 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK NAVI N65

400 EUR

26 Qer 21:05 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Elbasan

Motorr

2 000 LEK

26 Qer 19:35 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK NAVI N65

400 EUR

26 Qer 17:41 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK NAVI N65 GJENDJE SUPER

400 EUR

26 Qer 12:40 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SKUTER NAVI N65 GJENDJE PREFEKTE

400 EUR

26 Qer 09:05 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Korçë

Dayang

1 200 EUR

24 Qer 19:54 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shiten Dy papaq 125 cc 1000 euro

1 000 EUR

24 Qer 18:07 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Daykan super gjendje i perdorur shume pak 2022

13 000 LEK

23 Qer 22:54 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Var

1 200 EUR

20 Qer 11:38 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc

1 000 LEK

17 Qer 22:30 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet

700 EUR

13 Qer 12:36 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet papaq 50000 leke

50 000 LEK

13 Qer 12:23 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet papaq 50000 leke

50 000 LEK

11 Qer 18:22 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet motorr

85 000 LEK

Online
06 Qer 13:53 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet dayang 800 lek

800 LEK

30 Maj 07:42 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc injeksion 2020

1 200 EUR

29 Maj 21:25 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang ViBalls 125cc 2022 6600km

1 350 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 17:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc injeksjon

1 100 EUR

25 Maj 17:39 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125

1 200 LEK

16 Maj 18:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

1 LEK

16 Maj 15:10 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Tirane

1 400 EUR

15 Maj 12:07 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHES DAYANG 100 CC 2020 ME LETRA TPAGUARA

750 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 21:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Okazjon Dayang 125 injeksjon

1 300 EUR

24 Pri 17:00 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

dayang 125cc

800 LEK

24 Pri 08:01 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Shkodër

Karroce elektrike

700 EUR

23 Pri 11:05 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125

1 100 LEK

18 Pri 03:25 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Korçë

I mbajtur si motor

200 LEK

17 Pri 16:18 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Korçë

Motor

200 LEK

16 Pri 19:58 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK

15 Pri 20:08 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang 125cc

70 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motorra (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione