Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Acura , 5
Aixam , 1
Audi , 26
Bentley , 2
BMW , 11
Citroën , 2
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Fiat , 9
Ford , 15
Honda , 2
Hyundai , 1
Jeep , 2
Maybach , 1
Mazda , 2
Nissan , 5
Opel , 4
Peugeot , 6
Piaggio , 1
Porsche , 1
Renault , 6
Seat , 5
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 6
Volvo , 1

Blej Makina të reja dhe të përdorura. Gjeni llojshmëri makina në blerje tek platfoforma Merrjep.al për të kënaqur çdo kërkesë tuajën si per shembull: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo etj. Merrjep.al është platforma e lider që ofron zgjedhje të larmishme për të blerë makina në Shqipëri. Shihni njoftime për blerë makina të përdorura dhe të reja në Merrjep.al. Merrjep makina është tashmë tregu më i madh online për blerje të makinave të përdorura si dhe të reja.

Dje 21:16 Makina  ·  Tiranë

W212 2014 220 cdi

Dje 15:06 Makina  ·  Tiranë

Blej makina okazion

Online
Dje 15:05 Makina  ·  Tiranë

BLEJME

Dje 15:05 Makina  ·  Tiranë

Blej makina Okazion

Online
11 Korr 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet okazion 2.7 gjendje shum mir 3800€❗️❌

11 Korr 16:14 Makina  ·  Durrës

Eclas 2010 220 Diesel Atomat sapo targuat 8800€

11 Korr 11:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Transport me (dumdum) Kamioncin

Shitësit të Besuar
04 Korr 10:49 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

Kush ka motorr te till per shitje 2.3 bezin

100 LEK

02 Korr 14:22 Makina  ·  Durrës

BMW x5 2009

29 Qer 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Tiranë

Keekoj benz

29 Qer 08:19 Makina  ·  Tiranë

Ambulance

21 Qer 21:24 Auto sallon Makina  ·  Piaggio  ·  Porter  ·  Tiranë

Transport me (dumdum) Kamioncin

Shitësit të Besuar
18 Qer 20:12 Makina  ·  Tiranë

Kerkoj te blej nje makine, deri ne 500 euro.

16 Qer 20:08 Makina  ·  Tiranë

Shitet fiesta 2001

11 Qer 19:37 Makina  ·  Tiranë

Makin

03 Qer 13:33 Makina  ·  Tiranë

Kerkoj motorr bmw 3.0 benzinet e60

02 Qer 00:26 Makina  ·  Tiranë

Blej Opel Meriva

31 Maj 14:45 Makina  ·  Tiranë

Pasat gaz- benzin

31 Maj 12:51 Makina  ·  Gjirokastër

Lanchia Delta 2.0 naft

16 Maj 23:05 Makina  ·  Berat

kerkoj furgon

13 Maj 17:53 Makina  ·  Shkodër

keekoj te belej

12 Maj 13:14 Makina  ·  Tiranë

BLEJ VW VENTO 2.8 VR6

08 Maj 02:53 Makina  ·  Vlorë

mitsubishi

500 000 LEK

30 Pri 16:34 Makina  ·  Vlorë

Stopi Mbrapakolp

28 Pri 20:53 Makina  ·  Tiranë

U shit

26 Pri 11:00 Makina  ·  Tiranë

KERKOJ

18 Pri 03:24 Makina  ·  Shkodër

kerkoj yamaha r6 viti 2006-07-08

16 Pri 22:35 Makina  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA TE CFARDO MARKE

15 Pri 20:52 Makina  ·  Kavajë

A klas

10 Pri 18:32 Makina  ·  Elbasan

Kerkoj dy automjete benzin- gaz

08 Pri 13:05 Makina  ·  Tiranë

Mercedez-Benz 220

07 Pri 17:42 Makina  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA NGA 500-1500€

04 Pri 18:34 Makina  ·  Vlorë

Blej makina te gjitha llojeve

03 Pri 20:50 Makina  ·  Berat

Daaewoo pa letra

31 Mar 22:46 Makina  ·  Tiranë

Shisni makinen tuaj pa u lodhur

31 Mar 10:07 Makina  ·  Elbasan

Kerkoj dy automjete benzin- gaz

30 Mar 23:08 Makina  ·  Tiranë

BLEJM MAKINA ME CMIM NGA 500~1500€

22 Mar 13:21 Makina  ·  Tiranë

VW TUAREGU 3.6 BENZIN 2012 2013 2014

21 Mar 11:30 Makina  ·  Fier

Kerkoj

Blej Makina të reja dhe të përdorura. Merrjep makina ofron mundësi për të zgjedhur vetëm me një klik makina në blerje që ju keni nevojë. Imagjinoni sikur vetëm në disa minuta të shikoni qindra modele makinash për çdo okazion që ju kërkoni apo të nxirrni njoftimin tuaj që të ketë ekspozim tek mijëra njerëz në vetëm pak minuta. Njoftimet tek platforma Merrjep.al ofrojne jo vetëm një llojshmëri makinash, por dhe çmimesh, modelesh dhe ngjyrash.Blej Makina ne ShqiperiShumë lehtë mund të gjeni në blerje modele të ndryshme si Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo e gjitchka që mund tju nevojitet tek Makina me shumë kategori të tjera që plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Hapni llogarinë tuaj për të nxjerrë njoftime për makinën tuaj!Fitoni shikueshmeri për automjetin që ju shisni, në kohë të shkurtër, në mijëra njerëz vetëm tek platforma më e madhe për blerje makinash në Shqipëri,Merrjep.al. Vendosni njoftimin për makinen tuaj dhe pasurojeni atë me detaje për të bërë të mundur përcjelljen e vlerave të tij tek personat që mund të jenë të interesuar. Këtë mund ta bëni shumë thjesht vetëm duke krijuar account-in tuaj tek platforma Merrjep.al. Mjaftojnë të vendosni disa foto, një informacion të shkurtër për vlerat që makina juaj ka apo dhe pjesët e makinave si psh transmetuesi, ngjyra, motori, xhamat etj, dhe njoftimi juaj merr shikueshmëri të menjëherëshme.


Zgjidhni me komoditetin tuaj të blini makinën që me tepër ju përshtatet: me çmim të lirë dhe ekonomik, e përdorur apo e re, me konsum të ulet, me ngjyrën dhe modelin që ju dëshironi.Mjafton të hapni njoftimet e Merrjep.al për makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri. Kaq thjesht, dhe nje larmishmëri zgjedhjesh bëhen tuajat për vetëm një çast.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione