Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford C-Max Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford C-Max | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:25
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:34
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:34
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:25
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX 2.0 NAFTE AUTOMAT 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:31 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

ford x max

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

OKAZION FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c max

3 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:37 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-Max 1.6 diesel Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:14 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 00:22 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C.Maks

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 19:27 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 16:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 07:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-Maks Gaz=benzin 1.6

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:52 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

ford c max

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 13:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C-Max

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Korr 09:35 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-Max 1.6 Naft Ekonomike

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 13:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford CMax plugin hybrid

8 010 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet/ Nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 18:57 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C.Maks

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 17:50 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Automat Ford c Max

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 09:07 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 20:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX, VITI 12/2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
01 Korr 22:26 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford x max 1.8 naft

1 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 20:40 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

U shit

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 14:49 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-max 1800€

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 10:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Qer 13:59 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C-max 2012 2,0 nafte 6300 euro i disk..

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:26 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-max ne shitje

260 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:26 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Okazion benzin gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 12:55 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C Max

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SHITET!!! OKAZION !!!

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 23:35 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:18 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Tirane

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 19:42 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SHITET!!!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 15:49 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c max

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 09:46 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

3900

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 17:58 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SHITET!!!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:14 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-max 1.6 tdci

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:07 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c max

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 21:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

SHITET!!!

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 07:22 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

okazion FORD C-MAX 1.6 Diezel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 18:52 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

��FORD C-MAX��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 17:35 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford C-Max

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

ford c max

6 800 EUR

19 Maj 23:34 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford C-Max 2012 1.6 Nafte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 22:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c max

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 11:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Focus C-Max

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 18:21 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

2600 Euro

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c Max 1.6 benzine

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford C-Max | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione