Publikuar: Maj 22 2023 06:21

SHITET Multimetër Automatik Dixhital Profesional MD-420.

LEK

LEK
Publikuar: Maj 22 06:21
Shikime: 3
SHITET Multimetër Automatik Dixhital Profesional MD-420, Prodhim Cek. Sherben për mirëmbajtjen e pajisjeve elektrike, Ka një gamë të gjerë matjesh ne fushen e elektricitetetit. Kapaciteti i matjes deri në 1000 A AC / DC. Ekrani me dritë. Funksionojë edhe në kushte të dobëta ndriçimi. Ka disa rregullime automatike. Përdor sinjalin bazë akustik, dhe mund të matni nxehtësinë në intervalin nga -20 ° C deri në +1,000 ° C. PARAMETRAT: Tensioni AC 2-3-3 V. AC proud 200 µA - pincë 10 A/s deri në 1 000 A. Tensioni DC 200 mV - 300 V. Rezistenca elektrike 200 Ohm - 20 Mohm. Ekran 3.5 shifror me drite. Madhësia 35 × 75 × 158 mm.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione