Publikuar: Shk 01 2023 06:49

Shes 2 Fotokopjo

EUR

Publikuar: Shk 01 06:49
Shikime: 2
Shes Canon IR ADV C5330i dhe Canon IRC 4080i.
Të dyja janë me bojra të reja plot.
Të dyja kanë nevojë për servis pastrim.

I shes të dyja bashkë 300 Eur, ose veç e veç 200 Eur copa.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0692092282

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione