Publikuar: Korr 21 2022 12:06

Okazion, më lirë nga të gjith 2500 euro, AUTOMAT, NAFTE.

EUR

Publikuar: Korr 21 12:06
Shikime: 2
2500 euro i padiskutueshëm, AUTOMAT, 220 NAFTE
Shitet urgjent, çmimi okazion më lirë nga të gjith.
Kërkoni ku të doni.
Mercedes Benz C220, viti 2001, super gjendje motorrike, kambio, xhenerike. 5.5 litra për 100 km.
Estetikisht 8/10. Disa gjëra të vogla.
Prandaj e kam vendosur aq lirë.
Letrat e kompletura të gjitha.
E theksoj çmimi 2500 euro i padiskutueshëm.
Makina ësht shum e lirë, dhe po e shes vetëm për arsye emigrimi. Kontrollojeni tek mekaniku që dëshironi. Vendodhja në Durrës, fshati Sukth.
Ju lutem vetëm njerëz serioz. Mos më humbni kohë kot.
Telefon: 0683745299
Whatsaap: 0683745299
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683745299

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione