Sony Xperia Tipo St21i

Shitet nga: Arber 28 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Ndroj Sony Xperia Tipo St21i...Android 4.4 Kit Kat...Dua Ta Ndrroj Me Nje Paisje Android + Dhe Disa Lek Sipas Celit...Cel esht shum i m I Mirmbajtur Kase + Mrojdse Ekrani...Gervishtjet Nuk I Ka Cel Por Mbrotsja E Ekranit...Ram 512...Cel Eshte Full Mod...Flm


Facebook:https://www.facebook.com/arbri.albenia.9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim