Nokia E6

Shitet nga: fredi 22 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Librazhd
shes nokia e E6..telefoni eshte shume i mire ne gjendje fanastike..me touchscreen dhe me keyboard..shitet per arsye mosperdorimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim