Tablet Bitmore 512mb ram I ri ne kuti

Shitet nga: Robert 11 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
Tableti eshte bler ne greqi... eshte ndezur sa per ta provuar e shes se kam galaxy s4 dhe sme hyn ne pune. ... cmimi 100mij leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim