Nokia E7

Shitet nga: Aldi 18 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Fier
Shitet Nokia E7 ,16 GB,Camera 8 MP,QWERTY Keybord,Symbian Belle OS per arsye mosperdorimi,telefoni eshte ne gjendje shume te mire.Telefoni shitet me te gjithe aksesoret (karikues,usb port dhe dalje tv out).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim