Iphone 4

Shitet nga: iphone 4 03 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Fier
shitet iphone 4 I bardhe I zhbllokuar nga fabrika ne gjendje te mire bashke me kutin e vete si dhe paisjet orgjinale karikues, fishe, kufje . cdo gje orgjinale apple
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim