Workstation Tirana

Pershkrimi: Shitje me shumicë dhe pakicë e gjithë produkteve elektronike si: Imac, Macbook, Workstation, PC, Laptopa, Monitorë, Aksesorë kompjuterash, etj..
Duke qënë një ndër importuesit më të mëdhenj në Shqipëri tek ne do të gjeni produktet më të mira të markave botërore si: Apple, Lenovo, Dell, Hp, Microsoft Surface etj...

Rr.Elbasanit, përballë me ish-Crazy Calvin

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 88
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione