Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 05:32

🍏 Apple MacBook Pro 2016

Publikuar: Gush 16 05:32
Shikime: 5
🍏 Apple MacBook Pro 2016
🍏 i5, 2.0 GHz
🍏 8RAM/ 256 SSD
✅Çmime shumice për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪
Adresa:📮Rr. “Elbasanit”, Nr.8, Tirane, Albania
Per porosi kontaktoni: ☎️+355693500050
E-mail:💻💻💻💻[email protected]
[email protected]
#workstationtirana #computer #laptop #monitor #kartegrafike #workstation #apple #professional #ipad #surface #macbook #tower #macbookpro #imac #gopro #aparatefotografike #aksesorekompjuteri #videoprojektore #memorycard #ram #ssd #hdd #workstation #4k #design #graphics #architechture #engineerining #mobileworkstation #wholesale
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Workstation Tirana

Pershkrimi: Shitje me shumicë dhe pakicë e gjithë produkteve elektronike si: Imac, Macbook, Workstation, PC, Laptopa, Monitorë, Aksesorë kompjuterash, etj.. 
Duke qënë një ndër importuesit më të mëdhenj në Shqipëri tek ne do të gjeni produktet më të mira të markave botërore si: Apple, Lenovo, Dell, Hp, Microsoft Surface etj...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr.Elbasanit, përballë me ish-Crazy Calvin Tregoje në hartë

+355693500050

https://workstationtirana.com/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Pershkrimi: Shitje me shumicë dhe pakicë e gjithë produkteve elektronike si: Imac, Macbook, Workstation, PC, Laptopa, Monitorë, Aksesorë kompjuterash, etj.. 
Duke qënë një ndër importuesit më të mëdhenj në Shqipëri tek ne do të gjeni produktet më të mira të markave botërore si: Apple, Lenovo, Dell, Hp, Microsoft Surface etj...
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione