Published: Qer 20 2022 08:54

Vile ne Gjirin e Lalzit / kembehet

LEK

Published: Qer 20 08:54
Views: 34
Shitet vile dykateshe me hipoteke rreth 192 m katror ne zonen e Gjirit te Lalezit.Shtepia eshte e ndare ne 4 hyrje 1+1 nga 48 m katror secila.Me ballkon secila.Hyrjet jane te kompletuara dhe te arreduara.Shtepia eshte e perfunduar edhe nga ana vizuale( e lyer. Shtepia ka oborrin dhe ballkonet e shtruara me mermer.Oborri ka hapesire te mjaftueshme per 4 makina.Shtepia eshte e rrethuar me mure nga te gjitha anet dhe eshte lene hapesire e mjaftueshme per te komunikuar me oborrin pas shtepise.Gjithashtu jane mbjellur peme frutore dhe zbukuruese ne dy anet e murit rrethues.Shtepia ka pus qe furnizon me uje te bollshem.Uje dhe drita 24 ore.
E gjithe siperfaqja e tokes shkon te 420 m katror.
Shtepia ndodhet ne zonen e Hamallaj ,largesia nga deti 1 km,gjithashtu ndodhet 1 km larg kompleksit rezidencial Valamar.
Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie(Hipoteke)
Zona qe ndodhet eshte ne proces zhvillimi..
Apartamentet jepen me qera gjate sezonit veror.
Shitet per arsye emigrimi
Cmimi 130.000 euro
mundesi nderrimi me makine ose apartament ne tirane, + - diferencen
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
34
0675529570

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information