VILE 4 KATESHE

0 LEK

Shitet nga: Fatos 02 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet shtepi private 4 kateshe e rrethuar me avlli, 1100 M² siperfaqe ndertimi 480 M² siperfaqe trualli , oborri i shtruar, trualli dhe shtepia me dokumenta te rregullta.
Ambjentet e brendshme te katit te pare dhe te dyte jane te mobiluara ne dhomë ka edhe oxhak.
Kati i pare ka dy dhoma, banjo, ballkon dhe garazh me dy ambjente, kati i dyte ka 4 dhoma, kushine, koridor, 2 banjo dhe ballkon, gjithashtu dhe kati i trete dhe i katert.Ambjenti para objektit eshte i bollshem dhe i zbukuruar me gjelberim, nga pjesa mbrapa ka nje objekt tjeter 4 katesh i projektuar per ambjente biznesi. Ambjetet e objektit te pare mund te pershtaten per cdo tip biznesi.
Vila ndodhet ne Durres prane piceri Antik afer rruges kryesore. Per ta vizituar na kontaktoni ne nr.0689012123
Në fillim