Toke

Shitet nga: geli Dje 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Tiranë
Jepet Toke Per Pallat Ose Me Qera.Me Siperfaqe 1400m Kallkan Disponon Me Dekumentacion Te Rregull Prona Esht Ball Rruge. Zona Mzez Fush Km 1 Rruga Dytsore Pran Vekos 700 M Larg Nga Rruga Dytosre ! Per Shitje Blerje Pronash Dhe Objekte Na Gjeni Ne Faqen Ton Te instagramit real_estate_albania355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim