Shitet toke ne Tirane, Paskuqan

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Property Investment 14 Jan 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet toke ne Tirane, Paskuqan.
Siperfaqe 4100m2, me certifikate pronesie dhe te gjitha dokumentet.
Te interesuarit te na kontaktojne: 0688569876
Property Investment
Shitje-blerje-qera. Ne i japim vlere prones tuaj dhe ju ndihmojme te gjeni shtepine e enderrave. Sell, Buy, Rent. We give value to your property and help you find your dream house.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tr-Dr, km 6, Rr Dytesore Ilirya Tregoje në hartë
688569876
Property Investment
0688569876
Leaflet
Në fillim