Shitet Toke 10.000m2 ne forme ferme

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 07 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ne Fllake
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Toke me siperfaqe 10.000m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne forme ferme dhe eshte teper e pershtatshme per zhvillimin e nje agroturizmi ose nje aktiviteti bujqesoro-blegtoral. Adresa: ne Fllake
↘Nga 270.000 Euro ne 240.000 Euro!!
Tel: 0697698400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim