Okazion shitet truall per ndertim neTirane.

Shitet nga: Klodian Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 000 LEK   50 000 000 LEK

Adresa: Truall per shtepi
Sipërfaqe: 520 m2
Komuna: Tiranë
Shitet toke truall per shtepi 520 m2 ne stacionin e fundit ne Kombianat.Toka ndodhet mbrapa ish-kombinatit tekstil tek ish-fidanishtja 1500 m larg stacionit te autobuzit .Toka eshte e paisur me certifikat pronesie dhe ndodhet ne nje zone ne ndertim e siper.cmimi 50 milion (leke te vjetra).Rruga Ilia Papanikolli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim