Ferme ne Peqin

Shitet nga: Bleri 23 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Adresa: Ferme e ndertuar
Sipërfaqe: 7000 m2
Komuna: Peqin
Ferme ne gjocaj Peqin e përbere nga 2 stalla te medha dhe nje shtepi e mbjellur me peme frutore ne gjith pjesen e tokes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim