Toke prej 16000m2 ne Lushnje

48 000 000 LEK

Shitet nga: xhevit 20 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shes toke are me siperfaqe 16000m2 ,toka ndodhet ne fshatin gur te rrethit lushnje eshte ne fushe ,toka eshte me tapi dhe hipotekte rregullt ,cmimi eshte 3000000 dylymi , te interesuarit te kontatojn me kete numer 00393290205653
Leaflet
Në fillim