Toke

0 LEK

Shitet nga: ermal 06 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shitet toke Km 4 , lushnje-fier , me dokumentacion te rregullte ,hapesira e tokes eshte (35m gjeresia dhe 200m gjatesia) ndodhet ngjitur me autostraden 3 dynym jane te shtruara ne nivelin e autostrades , cmimi i arsyeshem
Leaflet
Në fillim