Toke per cfaredo lloje perdorimi

Shitet nga: Jani Guveli 23 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Kucovë
Shitet toke per cfaredo lloje ndertimi (psh:qender,restorant,fabrik,etj) me shtepi ekzistuese,Pus 23m te thell me uje te pijshem dhe diameter 3.6m i ber me dore dhe i veshur me gure..toka ndodhet fiks mbi liqenin sic e shihni dhe ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim