jepet me qera

100 LEK

Shitet nga: fatmir 06 Qer 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Krujë
jepet tok me qera ne Nikel,Tapiz
toka dhe shitet
toka eshte 1000 m2 dhe jepet me qera per arsye mos perdorimi
ajo mun te mbjellet
te interesuarit te contaktojn
cmimi 100 mij lek te vjetra ne vit
Leaflet
Në fillim