Shitet toke

Shitet nga: Rita 06 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 8750 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Shitet toka per arsye sepse jetojm jashte shtetit
Toka ndodhet ne Hamall te Durresit ne nje pozicion gjeografik shume te mire afer detit dhe rruges e cila mund te shfrytezohet edhe per turizem.toka esht me te gjitha dokumentat perkatese..toka esht pjesa me ngjyre te zeze e rethuar ne fotot e meposhtme..cmimi i diskutushem
Faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim