Shitet Toka 11.200 m2

Shitet nga: Elton 16 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 EUR

Adresa: Durres
Sipërfaqe: 11200 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Durrës
Shitet toke me siperfaqe 11.200 m2 ne Durres ne ShenVlash. Toka eshte e paisur me dokumenta te rregullta pronesie. Toka ndodhet ne pozicion te favorshem per shfrytezim biznesi pasi ndodhet 800m larg nga Autostrada Durres-Tirane dhe ndodhet ne nje distance prej 5km nga Porti i Durresit. Toka mund te perdore per aktivitete te ndryshem dhe me ndryshimet e fundit ligjore shume lehtesisht mund te ndryshohet dhe statusi i tokes nga Are ne Truall ndertimi dhe te shfrytezohet per kapanone ose per dicka tjeter ne varesi te interesit. Toka shitet e pa ndare por ne bllok 11.200 m2. Cmimi eshte 36 euro m2. Numeri i kontaktit 0695709500 (Eltoni).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim