Shitet tok afer rrotulla

40 000 EUR

Shitet nga: Aldair 13 Nën 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Tok ne vend te mir perball xhamies me leje ndertimi fush vendi paster dhe i qete
Leaflet
Në fillim