Kerkoj te blej shtepi private ne zonen e bregdetit

1 EUR

50 000 EUR

Shitet nga: G&C 01 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Kerkoj te blej shtepi private ne zonen e bregdetit ne Juge (Palase deri ne Ksamil). Nga 1 deri ne 3 kate. Cmimi deri ne 500 euro m2
Kushti kryesor:
- Objekti te kete hipotek si per token dhe per objektin


Nuk rendesi sa i vjeter eshte objekt.
Leaflet
Në fillim