Publikuar: Korr 17 2018 12:19

OKAZION Shitet ambjnet per biznes

Publikuar: Korr 17 12:19
Shikime: 3
Siperfaqja totale esht 600m2+ , shtepia esht 2kateshe dhe ndodhet tek rethrotullimi i par ne hyrje te qytetit te vlores gjithashtu kufizohet ne krah te djatht me Bay-basin .Ambjenti ndodhet ne nje pike strategjike dhe shum te qarkulluar qe e ben kte ambjent efikas per ndertimin e biznesit .Jepet edhe ne bashkpronesi .Per me shume kontaktoni :0675900555 // WhatsApp 0699624768
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0675900555

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione