Toke per ndertim

Shitet nga: Soni 07 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Berat
Shitet toke ne Qytetin e Beratit 324m2. Toka ndodhet ne vendin me te bukur te qytetit ne mes te parkut. Nje zone me plane te fuqishme zhvillimi . Zone Elitare e pershtatshme dhe per ndertim hoteli ose cadolloj aktiviteti. Shitet me okazion cmimi i diskutuar . Nxitoni! CMIMI: Mund te kontaktoni ne numrin 0695535357 INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN : Siperfaqja: 324m2 QYTETI:BERAT TOkA: Me te gjitha dokomentat e rregullta TEL:0695535357
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA krah anglez te kundert ndroj ndrohet ndrojm plus minus diferences lavazh parking s3 rs3 r15 r16 r16 r18 r19 r20 r21 r22 chip tuning centralin disqe audi motor 50cc 125cc 150cc 400cc 600cc 1000cc 1200cc 1600cc kasetofon navigator aux bokse kamio automatike makina me qera motorra me qera VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim