Pomp uji centrifugale

1 LEK

Shitet nga: aladin ali 03 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pomp uji centrifugale. Me dy motora dhe 2 invertera ,170 mcub uje ne ore.3 fazore ,perdoret per temperatura nga -20° deri ne 120° .pompa nuk ka asnje ore pune perdorimi .shitet per arsyje mosperdorimi.cmimi shum i dikutueshem
aladin ali
0677199393
Leaflet
Në fillim