Plastikat Yamaha r6 2015

350 EUR

Shitet nga: R6 24 Gush 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten komplett plastikat e yamaha r6 2015 jan pa fener dhe stopin mbrapa mund ti pershtaten cdo model r6 nga viti 2002 - 2016
00491783668840
Leaflet
Në fillim