Punime me dore

500 EUR

Shitet nga: Xhesi 25 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Varka eshte punuar me dore dhe shitet per arsye mos perdorimi.
Leaflet
Në fillim