Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:01 Të tjera  ·  Lushnjë

Shes 4 bileta per ndeshjen me kroacine

500 EUR

14 Qer 01:08 Të tjera  ·  Lushnjë

Fas food

1 600 EUR

14 Qer 01:04 Të tjera  ·  Lushnjë

Vegla fasfoodi

1 500 EUR

10 Qer 21:08 Të tjera  ·  Lushnjë

Shiten dengje. (Bari Jonxhe)

400 LEK Çmimi me zbritje

10 Qer 12:57 Të tjera  ·  Lushnjë

Disqe golfi

500 EUR

10 Qer 12:57 Të tjera  ·  Lushnjë

Disqe golfi

500 EUR

31 Maj 13:49 Të tjera  ·  Lushnjë

Shtrojm lulishte dhe tapete bari

1 111 LEK

31 Maj 12:51 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitje linje prodhimi birre

50 000 EUR

29 Maj 19:33 Të tjera  ·  Lushnjë

Parfume Origjinale Megamare

155 EUR

28 Maj 18:19 Të tjera  ·  Lushnjë

Gëlqere e shuar per shitje

26 Maj 14:02 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet disk SaMaSZ 135 per pjes

1 LEK

25 Maj 22:58 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Kal per pune fshati

800 000 LEK

25 Maj 13:46 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Kal per pune fshati

800 000 LEK

23 Maj 17:48 Të tjera  ·  Lushnjë

shitet Palma

3 000 EUR

23 Maj 08:12 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet pompë 3 polshe

70 000 LEK

22 Maj 19:59 Të tjera  ·  Lushnjë

Dhi malteze 2 cope 600mije

600 LEK

13 Maj 08:37 Dyqan Të tjera  ·  Lushnjë

Gjenerator Mosa 33kva

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
11 Maj 22:21 Të tjera  ·  Lushnjë

Der e blinduar

150 EUR

11 Maj 22:15 Të tjera  ·  Lushnjë

Hidrosanitare

150 LEK

11 Maj 16:39 Të tjera  ·  Lushnjë

Kazan Rakije

12 000 LEK

11 Maj 16:32 Të tjera  ·  Lushnjë

Kazan Rakije

12 000 LEK

08 Maj 11:31 Dyqan Të tjera  ·  Lushnjë

Kompresor te ndryshem

Shitësit të Besuar
04 Maj 21:17 Të tjera  ·  Lushnjë

Kompresor

80 000 LEK

03 Maj 20:50 Të tjera  ·  Lushnjë

Gjenerator

450 EUR

02 Maj 09:07 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Autobus Vario 815

1 EUR Çmimi me zbritje

01 Maj 23:33 Të tjera  ·  Lushnjë

Dru Zjarri/Dru për Djegie

01 Maj 11:18 Dyqan Të tjera  ·  Lushnjë

Parango mekanike 1 ton

Shitësit të Besuar
26 Pri 14:37 Të tjera  ·  Lushnjë

Karrige zyre

14 000 LEK

26 Pri 12:03 Të tjera  ·  Lushnjë

Vende Pune Lushnje

23 Pri 12:19 Të tjera  ·  Lushnjë

Gërshërë për krasitje me bateri

270 LEK

18 Pri 11:25 Të tjera  ·  Lushnjë

Lavatest berberi

180 EUR

16 Pri 20:05 Të tjera  ·  Lushnjë

Shiten Blete

16 Pri 13:08 Të tjera  ·  Lushnjë

Stabilizator

100 EUR

14 Pri 14:09 Të tjera  ·  Lushnjë

BICIKLETA NE SHITJE + BICIKLET ELEKTRIKE

1 LEK

12 Pri 21:53 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet raki rrrushi

400 LEK

08 Pri 14:07 Të tjera  ·  Lushnjë

Skuter Elektrik

250 EUR

07 Pri 18:29 Të tjera  ·  Lushnjë

Parkside brushlers pa karbuncina

420 EUR

07 Pri 11:22 Të tjera  ·  Lushnjë

Motorr MZ 250

2 LEK

26 Mar 17:07 Të tjera  ·  Lushnjë

SHITEN GICA/DERRA

26 Mar 00:41 Të tjera  ·  Lushnjë

Labrador retriver

350 EUR

16 Mar 15:30 Të tjera  ·  Lushnjë

Shiten blete

1 LEK

15 Mar 16:46 Të tjera  ·  Lushnjë

Kov per inerte

3 000 EUR

14 Mar 10:18 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet biznesi dhe paisjet

9 800 EUR

07 Mar 00:02 Të tjera  ·  Lushnjë

korrse bari

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione