Blete ne shitje

150 LEK

Shitet nga: Blete 14 Gush 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Shiten 30 koshere me blete. Shume te mira te gjitha me mbi 10 rruge mize dhe shume te pastra. Cmim okazion. 0686338775
Leaflet
Në fillim