Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 16:37 Të tjera , Kurbin

hoverboard ne shitje

150 EUR

14 Maj 19:02 Të tjera , Kurbin

kositës bari

25 000 LEK

13 Maj 23:54 Të tjera , Kurbin

Lavatriçe 8KG

200 LEK

13 Maj 23:54 Të tjera , Kurbin

Gjerenator 3 fazor

300 EUR

13 Maj 23:54 Të tjera , Kurbin

Goma per foristrad r17

200 LEK

05 Maj 13:14 Të tjera , Kurbin

Makine per pambuk sheqeri

85 000 LEK

25 Pri 22:48 Të tjera , Kurbin

motorr bari STIL E RE

180 EUR

23 Pri 20:19 Të tjera , Kurbin

KARROC PER BINJAK DYSHE

300 EUR

17 Pri 18:00 Të tjera , Kurbin

HEKUR HEKUROSJE. ITALAN

2 700 EUR

14 Pri 21:30 Të tjera , Kurbin

Depozite karburanti

5 500 EUR

29 Mar 20:34 Të tjera , Kurbin

Shiten/nderrohen

03 Mar 09:24 Të tjera , Kurbin

Shitet ose nderrohet

350 EUR

19 Jan 20:27 Të tjera , Kurbin

Shitet

4 000 EUR

04 Jan 08:25 Të tjera , Kurbin

Karrike per bar restorant

8 000 EUR

04 Dhj 21:41 Të tjera , Kurbin

Raki Rrushi

500 LEK

04 Dhj 21:35 Të tjera , Kurbin

Raki Rrushi

500 LEK

22 Nën 14:16 Të tjera , Kurbin

Paisje berberi

2 200 LEK

01 Tet 12:33 Të tjera , Kurbin

plumce peshkimi

4 500 LEK

03 Sht 09:17 Të tjera , Kurbin

Kamion 3 aks

12 000 EUR

29 Gush 17:54 Të tjera , Kurbin

Shiten dy goma

1 LEK

19 Gush 20:50 Të tjera , Kurbin

Kopresor Deutz 10 bar

17 Gush 20:50 Të tjera , Kurbin

Rrush Merlot, Kabernet, Trebiana

17 Gush 19:09 Të tjera , Kurbin

Shesim Raki Rrushi

600 LEK

28 Korr 21:41 Të tjera , Kurbin

Shitet+nderrohet

23 000 EUR

26 Korr 11:59 Të tjera , Kurbin

Grur Viktoria

27 Qer 23:22 Të tjera , Kurbin

Kembe per stola

100 LEK

22 Qer 07:35 Të tjera , Kurbin

kemi kelyshe rraca seter

100 EUR

16 Qer 20:21 Të tjera , Kurbin

shesim kelyshe

100 EUR

12 Qer 11:48 Të tjera , Kurbin

te perdorura

12 Qer 11:48 Të tjera , Kurbin

lavastovilje

29 Maj 06:39 Të tjera , Kurbin

Violin elektrinike

150 EUR

27 Maj 17:53 Të tjera , Kurbin

Organell

10 000 EUR

27 Maj 09:53 Të tjera , Kurbin

Organelle

10 000 EUR

25 Maj 20:43 Të tjera , Kurbin

Tranxhe

10 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione