Mini freskues USB i karikueshem Portabel Personal

2 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 245€ 245 EUR
Pc Fujitsu Esprimo E90 Dual 4GB/500GB 99€         99 EUR
RRIP ELASTIK MANJETIK PER SHPINEN MESHKUJ/FEMRA 2 000 LEK
Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W  2 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Mini freskues USB i karikueshem Portabel Personal

Ky mini freskues eshte shume praktik, mund te perdoret ne ambiente te ndryshme si psh, ambiente shtepie zyra apo per femije e vegjel qe shetisin ne karrocen e tyre.

• Pesha: 270g
• Madhesia: 15*19cm
• Voltazhi: 3.7V
• Material: ABS & PP
• USB kabull gjatesia: 80cm


Cmimi: 2000 Lek


DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SONOFF Sensor detektor DW2-WI-FI SMART 2000 Lek 2 000 LEK
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€ 199 EUR
Mini HD Spy Camera CCTV kamera analoge 3500L 3 500 LEK
Në fillim