Publikuar: Maj 18 2021 11:19

Veshje me shumice

Publikuar: Maj 18 11:19
Shikime: 326
Shiten disa fustane dhe disa rroba te tjera femrash me cmim shumice. Veshjet jane angleze dhe shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Marka si Pretty Little Thing, Oh Polly, Nakd, Zara.Cmimet jan nen kosto. Per foto dhe detaje sms ne whatsapp.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
326
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692747142

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione