Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veshje/Këpucë Të gjitha në Tiranë

Për meshkuj , 1378
Për femra , 1352
Unisex , 625

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:11 Unisex , Tiranë

Scarpa Ribelle HD

260 EUR

Dje 23:02 Për femra , Tiranë

KEPUCE LEKURE ME TAKE

100 EUR

Dje 22:29 Për femra , Tiranë

LIJ JO SHOES

65 EUR

Dje 22:20 Për femra , Tiranë

Fustan nuserie

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:20 Për femra , Tiranë

Fustan nuserie

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:55 Për femra , Tiranë

Pelice

50 EUR

Dje 21:23 Për femra , Tiranë

Roller Skates

40 EUR

Dje 11:24 Për meshkuj , Tiranë

Nike Air TN 45

160 EUR

Dje 10:02 Për meshkuj , Tiranë

Shitet Armani pallto origjinal

95 EUR

Dje 09:16 Për femra , Tiranë

Shitet mall me shumic

Dje 00:36 Për meshkuj , Tiranë

Fanella e Anglise 2016

25 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 09:27 Unisex , Tiranë

Xhinse te perdorura me kile

300 LEK Çmimi me zbritje

04 Qer 22:12 Unisex , Tiranë

Emporio Armani Kostum

159 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 22:12 Unisex , Tiranë

Guess kostum blu

150 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 22:12 Unisex , Tiranë

Nike tech fleece

105 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 22:12 Për meshkuj , Tiranë

Nike tech fleece

89 EUR

04 Qer 22:11 Për meshkuj , Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

530 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 22:10 Për meshkuj , Tiranë

kostume tech fleece te sapoardhur

5 300 LEK

04 Qer 22:10 Për meshkuj , Tiranë

Shapka adidas

1 490 LEK

04 Qer 22:10 Për meshkuj , Tiranë

Shapka nike

1 490 LEK

04 Qer 22:09 Për meshkuj , Tiranë

Atlete philipp plein

3 800 LEK

04 Qer 22:09 Për meshkuj , Tiranë

Atlete yeezy boost 350v2

50 EUR

04 Qer 22:09 Për meshkuj , Tiranë

kapelet me te reja te kohes

2 000 LEK

04 Qer 22:09 Për meshkuj , Tiranë

Kostume nike tech flee te sapoardhur

4 800 LEK

04 Qer 22:09 Për meshkuj , Tiranë

Atlete jordan te sapoardhura

3 500 LEK

04 Qer 13:41 Unisex , Tiranë

Shiten te blera gabim

5 000 LEK

03 Qer 23:08 Për meshkuj , Tiranë

Nike Tech Fleece

5 500 LEK

03 Qer 23:08 Për meshkuj , Tiranë

The North Face Bag

5 500 LEK

03 Qer 22:26 Për meshkuj , Tiranë

Swim shorts S

1 500 LEK

03 Qer 22:14 Për meshkuj , Tiranë

Hugo Boss tuta

89 EUR Çmimi me zbritje

03 Qer 18:51 Unisex , Tiranë

Lyle & Scott shall

3 000 LEK

03 Qer 11:10 Për meshkuj , Tiranë

kepuce per meshkuj

30 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 16:10 Për meshkuj , Tiranë

McKenzie Jacket

1 700 LEK

02 Qer 10:35 Për femra , Tiranë

Kepuce super lekure Nr 38

5 000 LEK

01 Qer 16:58 Për meshkuj , Tiranë

Fanella e Anglise Euro 2016

30 EUR

01 Qer 14:53 Unisex , Tiranë

ADIDAS Z X FLUX

2 900 LEK

31 Maj 22:07 Për meshkuj , Tiranë

Karl Lagerfeld

220 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione