Publikuar: Maj 03 2022 09:29

ADIDAS 2 pale atlete per femra!

EUR

EUR
Publikuar: Maj 03 09:29
Shikime: 308
Transport falas ne ShqiperinShiten dy pale atlete te reja ne kuti Adidas Roguera nr 38 ,2/3 dhe ADIDAS Grand Court nr 36 per femra te reja ne kuti!
45 euro pala
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
308
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696393919

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione