Rroloti dhe qerre

2 420 000 EUR

Shitet nga: rrolot 06 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet Rroloti dhe qerre .
Rroloti 2 milion e 200 mije
Qerrja 220 mije leke .
Leaflet
Në fillim