Komplete pajisjesh per zhytje nenujore.

Shitet nga: Enrik Dje 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 9 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pogradec
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten per arsye emigrimi!

Pajisje profesionale per zhytje (polumbar).

5 kostume te ndryshme 5-7mm, masa M-L.

Bombul e kompletuar me jelek dhe aparat frymemarje, kompjuter pulsi dhe busull.

2pale kepuce, 2pale lopata, 2pale doreza.

Pushke uji, elektrik uji dhe shume aksesore per zhytje.

Pajisjet jane te mirembajtura dhe te gjitha ne gjendje pune!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim