Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Sportive Dimërore dhe Ujore | Njoftimet në Shqipër


Gjej gjithçka nga pajisjet sportive dimërore dhe ujore. Shiko njoftimet për pajisje për peshkim, kostum uji, pajisje për zhytje, piste patinazhi, këpucë për ski, syze noti, slita bore, ski dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera në shitje për sporte dimërore dhe ujore.Dje 19:25 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Durrës

Syze Plazhi

1 200 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:02 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Kepuce per zhytje

40 EUR

Dje 13:35 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

SKI PER FEMIJE

6 000 LEK

24 Maj 16:52 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

FLYBOARD

5 900 EUR

Shitësit të Besuar
23 Maj 14:39 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Durrës

Syze profesionale

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
22 Maj 20:05 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Flyer One Plus Efoil – EPP

5 750 EUR

Shitësit të Besuar
22 Maj 20:04 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Sport

10 724 EUR

Shitësit të Besuar
20 Maj 13:33 Sport dimëror/ujor  ·  Korçë

Patina per patinazh ne akull OKAZION

3 000 LEK

06 Maj 12:57 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Jobe Binar Towable 2P

497 EUR

Shitësit të Besuar
28 Pri 20:39 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Paisje per zhjtje ne det dhe lume

100 EUR

22 Pri 14:07 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

THE ESURF

17 893 EUR

Shitësit të Besuar
22 Pri 14:02 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Titanium DFI RS

17 678 EUR

Shitësit të Besuar
21 Pri 11:58 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Paisje per zhytje,lum,det

100 EUR

19 Pri 12:59 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Shiten SKI K2 Mindbender.

140 EUR

13 Pri 15:50 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Aqua Lung “Axiom” Scuba BCD

800 EUR

13 Pri 15:38 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Apecs RK3 Super Diving Fins

250 EUR

04 Pri 16:57 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Titanium DFI SKI

17 068 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:52 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Cruiser DFI

15 726 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:51 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Race DFI

15 116 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:44 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Adventure DFI PLUS

15 116 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:42 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Adventure DFI

13 286 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:39 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Electric

16 946 EUR

Shitësit të Besuar
04 Pri 16:33 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

JetSurf Titanium DFI

16 336 EUR

Shitësit të Besuar
31 Mar 00:45 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Shes Varke Explorer (prej gome)

300 LEK

29 Mar 07:00 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

bobmul zhytjeje

120 EUR

28 Mar 08:33 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

komplet zhytjeje

1 000 EUR

25 Mar 21:36 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Pushke uji Beuchat

80 LEK

25 Mar 21:22 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Thike per zhytje

35 LEK

25 Mar 14:14 Sport dimëror/ujor  ·  Vlorë

Ore per zhytje Apnea Mares

120 LEK

02 Mar 10:30 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Kostume zhytje profesional

150 EUR

02 Mar 01:57 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Maska balaclava

1 LEK

Shitësit të Besuar
22 Shk 23:56 Dyqan Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

SKI MASK

1 LEK

Shitësit të Besuar
17 Shk 09:48 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Gomone MX-390 / OAL

1 000 EUR

10 Shk 00:58 Sport dimëror/ujor  ·  Tiranë

Ski

70 EUR

06 Shk 15:16 Sport dimëror/ujor  ·  Berat

Ski Rossignol

100 EUR


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje sportive dimërore apo ujore, MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko njoftimet dhe gjej pajisje që të duhen për të kaluar pushimet dimërore apo verore me shumë adrenalinë!


Blej pajisje sportive dimërore dhe ujore


Gjej të gjitha llojet e pajisjeve sportive dimërore dhe ujore të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pistë patinazhi, kostum uji, ski salomon, pajisje zhytje, kanoe, këpuce patinazhi, syze noti, ski të ndryshme, pushkë deti, pishinë, kamerë sportive, pushkë me ajër, snowboard, bombola ajri, tuta uji, doreza për ski, syze pvr ski, kayak, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e shumë njoftimeve për pajisje të ndryshme dimërore dhe ujore.


Shit pajisje sportive dimërore dhe ujore


Posedoni pajisje të ndryshme të sporteve dimërore apo ujore që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e produktit që dëshironi ti shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione