100% whey

8 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Supplement Albania 05 Pri 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Supplement Albania
100%whey protein 7 500 LEK
AAKG-N.O.4 2 500 LEK
Bcaa +b6 210 tabs 4 000 LEK
BCAA 2-1-1 2 800 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
⛔Super Oferte⛔
#Scitec100% Whey protein
✅https://goo.gl/HHiRv2
✅920gr 4300 Lek shaker falas
✅ 500 gr 2500 lek
✅whatsapp viber
✅+355673222022 +355674619350
✅TRANSPORT FALAS KUDO NE SHQIPERI.
✅Tregtojme me shumice DHE pakice

* 100% PROTEIN WHEY
Doza: 30 g (3/4 scoop)
Energjia 117 kcal
Karbohidrate 1.9 g
Proteina 22 g
100% Whey protein është një proteinë e cilësisë së shkëlqyer ekskluzivisht vetëm nga hirra. Proteinat janë burimi i azotit dhe aminoacideve të domosdoshme, të cilat trupi kërkon i për rritjen dhe mirëmbajtjen e indeve. Prandaj, 100% Whey Protein kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës së muskujve, si dhe në ruajtjen e kockave normale*. Proteina e hirrës nga qumështi njihet dhe si proteina e plotë, sepse ajo siguron trupin me të gjitha llojet e nevojshme të aminoacideve, duke përfshirë 9 aminoacidet që trupi nuk mund ti sintetizojë dhe duhet të furnizohet nga dieta (dmth Histidine, Isoleucine, Leucine, Lizina, Metionina, Phenylalanine, Threonine, Tryptophan, Valine).

100% Whey Protein ka më shumë përbërës të shtuar: një "Amino Acid Matrix" siguron aminoacide shtesë si dhe Taurinë dhe L-Glutaminë. L-glutamina është aminoacidi më i lirë në gjakun e njeriut.

Gjithashtu 100% Whey Protein pa shije siguron "lëndën e papërpunuara", proteinë të papërpunuar, e cila është pa asnjë lloj aromatizuesi, ngjyrosësi, ëmbëlsuesi, etj. Gjithashtu, përqendrimi i saj i proteinave është pak më i lartë se ai i versioneve me shije.

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

Udhëzime:

Përzieni 1 lugë (30 g) në 300 ml ujë, qumësht ose ndonjë lëng tjetër. Koha më e mirë për t'u përdorur është pas stërvitjes.

Informacion Mbi Faktorët Alergjik:

Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaceve.

Paralajmërime:

MBAJENI LARG FËMIJËVE! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues i saj
Supplement Albania
TREGTOJME ME SHUMICE DHE PAKICE SUPPLEMENTE SPORTIVE SI PROTEIN,BCAA,KREATINE,OMEGA 3,,FAT BURN,VITAMINA,DHE AKSESOR TE NDRYSHEM PER PALESTRA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
shyqeri ishmi, tirane Tregoje në hartë
+355673222022
https://shyqeri ishmi

https://goo.gl/HHiRv2

Supplement Albania
0673222022
Leaflet
Supplement Albania
Bcaa+b6 3 500 LEK
BCAA Xpress 6 000 LEK
PRO 6 4 500 LEK
Animal Pak 6 000 LEK
Në fillim