Spitze

0 LEK

Shitet nga: Bleona 26 Qer 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Dhuroj nje qen femer shume e zgjuar dhe e shkathet dhurimi behet per arsye emigrimi por dhe me nje kusht qe te mbahet mir dhe Te jet nje familje e mir nese Jeni te interesuar kontaktoni ne 0699746801
Leaflet
Në fillim