Qen doberman

150 EUR

Shitet nga: Sajmir 03 Gush 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten qen doberman ngjyre kafe dhe te zinj 100% rrace e paster.
Leaflet
Në fillim