Klysh hasky sy blu

0 LEK

Shitet nga: Juli 27 Korr 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Klyshi esht 3 muajsh me 2 vaksina mjekuar per parazitet e brendeshem dhe te jashtem me cmim te arsyeshm
Leaflet
Në fillim