Publikuar: Nën 04 2022 03:06

Krevat, Karrike, Jastek, Kangur

LEK

Publikuar: Nën 04 03:06
Shikime: 67
Shiten Krevat per femije i firmes PALI i paperdorur 20.000 Leke.
- Krevati dismponon mundesine e dy niveleve te lartesise.
-Krahet ulen dhe ngrihen.
- Rrotat me gome dhe sistem bllokimi.
-Dyshek antibakterial Alloe Vera dhe me shtrese mbrojtese i paperdorur (Falas me Krevatin).

Shitet karrike per ushqim e Firmes Cam 4.000 Lek.
- Ne gjendje te mire

Shitet Jastek Gjidhenie i paperdorur me dy ane 2.000 lek.

Shitet Kangur i perdorur 1.000 lek.

Te gjitha bashke 25.000 Lek.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
67
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione