Publikuar: Tet 20 2021 02:01

Jorgan Te Bardhe Hotelerie

LEK

Publikuar: Tet 20 02:01
Shikime: 33
Shiten Jorgan te bardhe hotelerie me madhesi dopio, trecereksh. Jorganet jane te perdorur vetem 1 vite ne hotel dhe nuk kan asnje njolle.
Dopio 1800
Trecereksh 1400 lek
Cmimi i negociueshem nese shikohen nga afer
Telefon
+355693734875
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
33
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693734875

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione