Paisje berberi

30 000 LEK

50 000 LEK

Shitet nga: sajmir 04 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
banak per berberhane qe kapen ne mur
dhe ekspozitor
cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim